اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کمک ۴۲ میلیون ریالی پرسنل اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی به ‏موکب میقات الرضای چناران در کربلا

کمک ۴۲ میلیون ریالی پرسنل اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی به ‏موکب میقات الرضای چناران در کربلا

پرسنل اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی مبلغ ۴۲/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال به موکب میقات الرضای چناران برای خدمت رسانی به زائران اربعین اهدا کردند.

سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی از جمع آوری ۴۲/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال کمک به موکب میقات الرضای چناران در کربلای معلی توسط پرسنل اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی، هادی اسماعیل زادگان در توضیح این خبر گفت: این مبلغ جهت كمك به پذيرايي زائران حضرت اباعبدالحسين(ع) در موکب میقات الرضای چناران در مسیر نجف به  كربلاي معلي جمع آوري و به نماينده هیأت امنای موکب تحويل داده شد.

وی در ادامه افزود: این موکب با مشارکت دستگاه های اجرائی و همراهی مردم ولایت مدار شهرستان چناران به مدت ۱۲روز در عمود ۸۵۰ حد فاصل نجف و کربلا برپا می شود.

سرپرست اردوگاه اظهار داشت: توزیع سه هزار پرس غذای گرم و فراهم کردن زمینه اسکان بیش از ۶ هزار نفر از مهمترین خدمات موکب میقات الرضا به زائران سید و سالار شهیدان خواهد بود.

درباره روابط عمومی

Skip to content