اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مسابقه نقاشی بمناسبت هفته کودک در زندان ‏تایباد

مسابقه نقاشی بمناسبت هفته کودک در زندان ‏تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ،مسابقه نقاشی کودک بین فرزندان کارکنان زندان  به مناسبت هفته کودک برگزار گردید .

فدایی سرپرست زندان افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد شور و نشاط در بین کودکان و فرزندان کارکنان و حضور بزرگترها در بین آنها و ایجاد ارتباط و برخورد گرم همراه با مهربانی،که باعث ایجاد انگیزه و کاهش استرس در کودکان شده و موجب می شوددر کارشان خلاقیت بیشتری نمود پیداکند .

وی بیان کرد : در واقع انس گرفتن کودکان با برنامه ها و فضاهای فرهنگی و هنری و فضای پیرامون زندگی آنها می تواند  آنان رابه خودشان متکی کند.

فدایی سرپرست زندان تایبادبیان کرد : در این برنامه کودکان رویا و طرحی که در ذهنشان است را روی کاغذ نقاشی می کنند و در حقیقت همان چیزی است که می خواهند داشته باشند و در آینده به آن دست یابند و با این کار ذهن و افکارشان پرورش می یابد.

وی عنوان کرد: برای رشد و پرورش فکری کودکان نیاز است شرایط خوبی مهیا شود ذوق و علاقه خود را نشان دهند تا به استعداد و شکوفایی آنها کمک شود .

شایان است ابتدا کودکان پرسنل در گردش علمی به دیدن مزار تاریخی مولانا زین الدین تایبادی رفته و پس از بازی در فضای پارک و نمایش فیلم انیمیشن  درنمازخانه زندان در مسابقه نقاشی کودک شرکت ودر پایان ضمن پذیرایی  به همه شرکت کنندگان  به رسم یادبودهدایایی اهدا شد.

درباره روابط عمومی

Skip to content