صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری دوره آموزش ۳۰ ساعته آشنایی با کمکهای اولیه برای سربازان ‏وظیفه زندان شهرستان کاشمر

برگزاری دوره آموزش ۳۰ ساعته آشنایی با کمکهای اولیه برای سربازان ‏وظیفه زندان شهرستان کاشمر

سرگرد اسماعیل پور فرمانده یگان حفاظت زندان شهرستان کاشمر از برگزاری دوره آموزش ۳۰ ساعته آشنایی با کمکهای اولیه برای سربازان وظیفه زندان این شهرستان خبر داد.

وی در این رابطه افزود: بر اساس دستورالعمل صادره از یگان حفاظت سازمان مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی هلال احمر جهت سربازان وظیفه لذا با هدف ارتقا و آشنایی سربازان وظیفه با این آموزشها طی هماهنگی بعمل آمده با مرکز جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر از چندی قبل در حال برگزاری می باشد .

اسماعیل پور در ادامه افزود: از آنجایی که در دنیای امروزی انسان با اغلب پدیده ها و بلایا طبیعی مانند زلزله ، سیل و همچنین غیر طبیعی مانند سوانح رانندگی و تصادفات روبروست که همواره در این گونه موارد جان انسانها در خطر می باشد لذا فراگیری این آموزشها برای افراد ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد .

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره ۳۰ ساعته مواردی مانند اصول ایمنی و روش مواجهه با مصدومان ، خفگی ها ، پانسمان، نحوه حمل مصدوم و فوریت های پزشکی و غیره بصورت تئوری و نمایش فیلم آموزش داده می شود که پس از اتمام دوره از سوی مرکز هلال احمر شهرستان کاشمر گواهینامه پایان دوره به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد .

درباره روابط عمومی

Skip to content