اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید بازرسان سازمان زندان ها از اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان خراسان رضوی

بازدید بازرسان سازمان زندان ها از اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان خراسان رضوی

عادل خواه معاون حوزه مدیریت و روابط عمومی سازمان زندانها با همراهی جمشیدی مدیر کل زندانهای استان از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه ؛ در ابتدای این بازدید اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه گزارشی از عملکرد و نحوه ارائه خدمات به مددجویان ارائه داد.

در ادامه بازرسان اعزامی با حضور در پوسته داخل و اندرزگاه­ها از اتاق­های زندانیان، حمام، سرویس بهداشتی، کارگاه­های اشتغال  بازدید و با حضور در محل اسکان مدد جویان با آنان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در حاشیه  بازدید از ساختمان در حال احداث قرنطینه، پذیرش و تشخیص، به مسائل و مشکلات موجود اعتباری موجود اشاره و خواستار پیگیری و تحقق بودجه و اعتبارات کافی جهت بهره­ برداری از فازهای جدید اسکان در این پروژه شد.

عادل خواه معاون حوزه مدیریت سازمان سازمان زندانها در پایان این بازدید بر حل مسائل  زندانیان تاکید و ضمن ابراز رضایت از عملکرد اردوگاه گفت: ایجاد شرایط مناسب اشتغال در اردوگاه نشان از برنامه ریزي مطلوب و دلسوزي همه کارکنان دارد.

وي در پایان از زحمات سرپرست  و  پرسنل اردوگاه تقدیر و تشکر کرد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content