اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیر کل زندانهای استان خراسان رضوی ‏ به همراه معاون مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندانها از زندان شهرستان نیشابور

بازدید مدیر کل زندانهای استان خراسان رضوی ‏ به همراه معاون مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندانها از زندان شهرستان نیشابور

مدیر کل زندانهای استان خراسان رضوی به همراه معاون مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندانها از زندان شهرستان نیشابور بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، در این بازدید جمشیدی، مدیرکل زندانهای استان، عادل خواه، معاون مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندانها، در معیت رئیس و مسئولین واحدهای اداری از محل خوابگاه زندانیان در زندان باز و  اندرزگاههای مردان و نسوان بازدید نموده و در یک فضای صمیمی، ضمن استماع مسائل و درخواستهای زندانیان در حوزه های اداری و قضایی و نیز حقوق شهروندی، دستورات و ارشادات لازم جهت پیگیری رفع مشکلات موجود اعم از رفاهی و قضایی را صادر کردند.

در این جلسه بر اهتمام ویژه به دستورات ریاست قوه قضائیه نسبت به کاهش جمعیت کیفری زندانها و پیگیری مستمر مشکلات قضایی مددجویان توسط مددکاران و مسئولین زندان تاکید و پرونده های تعدادی از زندانیان در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

محمدرضا رجبی، رئیس اداره زندان نیشابور در حاشیه این بازدید افزود: الحمدا.. با عنایت به تعامل سازنده و خوبی که با دادگستری شهرستان وجود دارد مشکلات کاهش پیدا کرده اما امیدواریم با پیگیری صورت گرفته با مراجع قضایی، این مشکلات به حداقل رسیده و شاهد برخورداری زندانیان از تخفیفات قانونی شامل عفو موردی، آزادی مشروط و غیره و در نهایت کاهش جمعیت کیفری باشیم.

درباره روابط عمومی

Skip to content