صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار سرپرست و مسئولین زندان با رئیس دادگستری ودادستان شهرستان تایباد

دیدار سرپرست و مسئولین زندان با رئیس دادگستری ودادستان شهرستان تایباد

فدایی سرپرست زندان تایباد به همراه فرمانده یگان حفاظت , مسئول بازرسی,مسئول فرهنگی و مسئول اجرای احکام  زندان همزمان با اربعین حسینی با رضایی رئیس دادگستری و جلیلیان دادستان  شهرستان دیدار کردند.

در ابتدای این دیدارفدایی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی  گزارشی از وضعیت مددجویان زندان ارائه و اظهار داشت : با مساعدت وهمکاری بیشتر  قضات می توان روند اصلاح وتربیت مجرمان را با شتاب بیشتری پیش برد.

دادستان تایباد نیزضمن تبریک انتصاب فدایی با اشاره به نقش زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم، خاطر نشان ساخت: زندان باید اقتدار وابهت خود را داشته باشدو مکانی بازدارنده و عبرت آموز تلقی گردد.

وی وجودنظم و انضباط را لازمه نظام زندانبانی دانست واعلام داشت با استقرار نظم وامنیت در زندان ورعایت حقوق شهروندی زندانیان ,اقتدار زندان پابرجا خواهد ماند.
رئیس دادگستری تایباد نیز ضمن تشکر وقدردانی از تلاش و کوشش طاقت فرسای نیروهای زندان افزود: با اجرای سیاستهای جدید قوه قضائیه مشکلات قضایی بسیاری زندانیان رفع می گردد . رضایی با ابراز رضایت از برگزاری اینگونه جلسات  ،بر لزوم تعامل و ارتباط سازنده مجموعه قضایی  و زندان تاکید کردواقدامات انجام گرفته  زندان را  در تمام ابعاد قابل تحسین دانست.

در این نشست دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها بررسی و در خصوص پیگیری وتعیین تکلیف متهمین  و اعطاء مرخصی به زندانیان جرائم خاص در صورت رضایت شاکیان بحث و گفتگو شد.

در پایان نیز اعضاء ضمن تأکید بر اجرای دستورالعمل ابلاغی ریاست قوه قضاییه در خصوص ساماندهی امور زندانیان، مصوب شد قضات دادگاه  و دادسرا‌ به طور مستمر در زندان‌ حاضر و بر وضعیت زندانیان نظارت داشته باشند.

درباره روابط عمومی

Skip to content