صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری جلسه تعامل مشترک اداره زندان و فرماندهی انتظامی شهرستان تربت ‏حیدریه

برگزاری جلسه تعامل مشترک اداره زندان و فرماندهی انتظامی شهرستان تربت ‏حیدریه

در راستای اجرای دستورالعمل های امنیتی و انتظامی سازمانی ،  بسط و گسترش تعاملات  فی ما بین  اداره زندان و نیروی انتظامی  جلسه تعامل مشترک در اداره زندان شهرستان تربت حیدریه  برگزار گردید .

در ابتدا انتظاری مدیر زندان تربت حیدریه ضمن خوش آمدگویی در سخنان خود مقوله امنیت را نعمتی  بسیار بزرگ دانسته و حافظان امنیت را انسان هایی از جان گذشته و فداکار و پاداش آنها را الهی خواند و بیان داشت که امنیت پایدار متضمن جامعه ای سالم و پویا است .

انتظاری تعامل  نیروی انتظامی با زندان  را ارزشمند دانست واز همکاری فرماندهی انتظامی در آموزش پرسنل یگان حفاظت و کمک به اجرای مانورهای  آموزشی سازمان و همچنین آموزش تیراندازی پرسنل با استفاده از اساتید  مجرب انتظامی  تقدیر نمود.

در ادامه، سرهنگ کیانی فرمانده منطقه انتظامی شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه دو مجموعه زندان و پلیس در تامین امنیت جامعه شهری و شهروندان عزیز نقش خیلی مهم  و اساسی داشته و تعامل تنگاتنگ فی ما بین با بسط و گسترش بیش از پیش موجب تحقق این امر خواهد بود.

در این جلسه  در خصوص ارتقای امنیت زندان و نحوه اجرای دستورالعمل های صادره اداره کل زندانهای استان در حوزه یگان حفاظت گفتگو و راهکارهای لازم بررسی و مقرر گردید در طول سال نسبت به برگزاری مانورهای مشترک فی ما بین و جلسات مداوم در مقر فرماندهی و یا خود زندان اقدام تا شاهد پیشبرد اهداف سازمانی در حوزه یگان حفاظت زندانها باشیم.

درباره روابط عمومی

Skip to content