اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / جمشیدی مدیر کل زندانها در دیدار رحیمی مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای خراسان ‏رضوی؛ ایجاد مراکز مشترک آموزشی جهت زندانیان را خواستار شد

جمشیدی مدیر کل زندانها در دیدار رحیمی مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای خراسان ‏رضوی؛ ایجاد مراکز مشترک آموزشی جهت زندانیان را خواستار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای خراسان رضوی ؛ رحیمی مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی با حضور در دفتر جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در خصوص تعاملات و همکاری های بین دو مجموعه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در ابتدا این دیدار جمشیدی ضمن عرض تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول به بیان مطالبی از وضعیت اشتغال و حرفه آموزی در زندانهای استان پرداخت و توجه به نوع شغل و بازار کار بعد از آزادی از زندان را در نحوه  و موضوع آموزش زندانیان مهم ارزیابی کرد.

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در امر آموزش پیشنهاد ایجاد فضای آموزشی در خارج از زندان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل اداره فنی و حرفه ای در امر آموزش زندانیان تحت نظارت اداره کل زندانها و همچنین ایجاد مراکز ثابت آموزشی توسط اداره فنی و حرفه ای را ارائه نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه نشست ها به همکاری و هماهنگی دو دستگاه در زمینه ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به زندانیان در جهت جلوگیری از بازگشت مجدد آنان به زندان تاکید کرد.

وی افزود : مجموعه سازمان فنی و حرفه ای آمادگی تدوین تفاهمنامه و استفاده از طرح مشترک معین های اقتصادی و نیز استفاده از ظرفیت ۹۰۰ آموزشگاه بخش خصوصی و اعزام مربی افتخاری را در جهت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و خانواده آنان را دارا می باشد.

درباره روابط عمومی

Skip to content