صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دوره آموزش امداد و نجات جهت آمادگی سربازان وظیفه زندان تایباد

دوره آموزش امداد و نجات جهت آمادگی سربازان وظیفه زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد؛ جهت ارتقاء بهره وری و توسعه منابع انسانی ودر راستای تفاهم نامه منعقده ستاد مشترک نیروهای مسلح با سازمان هلال احمر کشور در خصوص  دوره آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه ویژه سربازان وظیفه  به مدت ۳۰ ساعت با حضور کارشناس جمعیت هلال احمر  شهرستان در زندان تایباد  برگزار شد.

فدایی سرپرست زندان تایباد در این رابطه گفت : این دوره آموزشی با شرکت اکثریت سربازان وظیفه برگزار و نحوه امداد و نجات و نیز نحوه ارائه کمک های اولیه به مصدوم آموزش داده شد .

وی افزود : این دوره آموزشی با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان و با هدف آشنایی سربازان وظیفه با نحوه ارائه خدمات در شرایط سخت و همچنین نجات مصدوم صورت پذیرفت.

وی تصریح کرد: سربازان وظیفه می‌توانند سرمایه عظیمی در مواقع بحران‌ها و حوادث باشند، ضمن اینکه با آموزش‌هایی که دیده‌اند پس از پایان سربازی و در دوران دیگر نیز می‌توانند در صورت بروز حادثه یا بحران اقدام به امدادرسانی به شهروندان کنند.

فدایی در ادامه اظهار داشت : راه اندازی کانون های جمعیت هلال احمر در زندانها، به آموزش سربازان وظیفه و حتی زندانیان کمک می کند و شایسته است از همکاری ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان و همکاران پرتلاش وی که در زمینه برگزاری این دوره از کلاس ها تلاش می نمایند ، قدردانی نمایم .

درباره روابط عمومی

Skip to content