صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار فرمانده سپاه تربت جام با مدیر زندان ‏

دیدار فرمانده سپاه تربت جام با مدیر زندان ‏

سرهنگ جوان فرمانده سپاه تربت جام   به اتفاق  سرهنگ   دلتنگ فرمانده  حوزه  مقاومت  امام علی (ع)   با   مدیر زندان    دیدار    و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام، همزمان با آغاز ماه ربیع الاول ، ماه شادی و شعف اهل بیت (ع) و مسلمانان و در راستای تعاملات فی مابین سپاه پاسداران با زندان ، سرهنگ جوان فرمانده سپاه بسیج تربت جام به اتفاق سرهنگ دلتنگ فرمانده حوزه اداری کارگری شهرستان در زندان حضور یافته و درخصوص راههای همکاری مشترک به تبادل نظر پرداختند .

در این دیدار ابتدا جوان  ضمن تبریک مسئولیت جدید  به  بیات مدیر زندان ، گزارشی از اقدامات سپاه در خصوص برگزاری اردوهای جهادی در روستاهای محروم تربت جام ارائه نمود و با بیان اینکه این اقدام خداپسندانه وخودجوش با حضور بیش از دو هزار نفر از جوانان بسیجی و بی ادعای منطقه جام برگزار و شاهد نتایج اثر بخشی در حوزه های مختلف بودیم که از آن جمله می توان به احیاء بیش از ۳۰ عدد قنات ، کمک به دانش آموزان نیازمند و انتقال کلاسهای درس از کانکس به دهیاری ها و همچنین سرکشی از مساجد  اهل تسنن و تشیع و کمک به ایجاد وفاق و همدلی مردم شیعه و سنی شهرستان اشاره نمود که درطول دهه محرم به انجام رسید .

وی همچنین ضمن تشکر از فرماندهی پایگاه مقاومت شهید لاجوردی به عنوان یکی از پایگاههای فعال شهرستان، حضور فعال و مستمربسیجیان پایگاه شهید لاجوردی در کلیه مناسبتهای ملی و مذهبی را مایه مباهات و شایسته تقدیر دانست .

در ادامه مدیر زندان نیز ضمن تشکر از حضور فرماندهی سپاه شهرستان ، اظهار امیدواری نمود همچون سنوات گذشته بعنوان یک نیروی بسیجی و جهادی در خدمت نظام و انقلاب بوده و با تاسی از منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف سازمانی موفق عمل نماید.

وی همچنین آمادگی خود و مجموعه زندان را جهت حضور پررنگ و موثر در برنامه های بسیج اعلام داشت و فصل الخطاب همه امور را پیروی از سخنان رهبر فرزانه انقلاب دانست %

درباره روابط عمومی

Skip to content