اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / ‏دیدار رئیس وپرسنل زندان با فرمانده سپاه شهرستان ‏تایباد

‏دیدار رئیس وپرسنل زندان با فرمانده سپاه شهرستان ‏تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد؛ فدایی سرپرست زندان در معیت فرمانده یگان حفاظت,مسئول بازرسی ,مسئول امور مالی پشتیبانی و مسئول فرهنگی زندان در راستای ارتقاء امنیت پایدار در زندانها با سرهنگ بیدل فرمانده  سپاه پاسداران تایباددیدار و گفتگو کردند.

فدایی در دیدار با فرمانده جدید سپاه شهرستان تایباد گفت : پاسداران و مجموعۀ سپاه حافظ امنيت و آرامش كشور در برهه هاي مختلف بوده اند، همان­گونه كه بنيانگذار جمهوري اسلامي، حضرت امام خميني فرمودند: اگر سپاه نبود كشور هم نبود.

در این دیدارفدایی بیان داشت : بنده امیدوارم  بتوانیم با همکاری وهمفکری یکدیگر گامهای موثری برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی برداریم .

وی سپاه را یک نهاد مقدس برگرفته از دل مردم دانست که توانسته است خدمات ارزشمندی را در رابطه با صیانت وحفاظت از ارزشهای اسلامی واندیشه های بلند امام راحل وشهدای گرانقدر انجام دهد.

فدایی افزود: با تعامل خوبی که ازقبل بین مجموعه زندان و سپاه  بوده است وانشاء الله ادامه خواهد داشت در راستای تقویت باورهای دینی ، مذهبی وملی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تامین آسایش و امنیت هر چه بیشتر کشور عزیزمان  تلاش خواهیم کرد.

در ادامه سرهنگ بیدل فرمانده سپاه پاسداران شهرستان تایباد در سخنانی ضمن تشکر از سرپرست  و پرسنل زندان تایباد  بر اجرای  فرامین ورهنمودهای امام راحل ومقام معظم رهبری تاکیدوگفت : بخشی از ماموریت سپاه تبیین مسائل اخلاقی وتقویت بعد ایمانی مردم و نیز تامین امنیت و آرامش جامعه بعنوان یک نیروی انقلابی میباشد.

وی افزود: پایگاه شهید لاجوردی زندان یکی از فعالترین پایگاههای اداری شهرستان می باشد که اقدامات موثری در ارتقاء و اشاعه فرهنگ بسیج در سطح شهرستان انجام داده و میدهد.

وی در ادامه گفت :ما همه باید دست در دست همدیگر و با مشارکت آحاد مردم در کاهش  جرم کوشا باشیم وبا توکل بر خدا در هر نقشی و جایگاهی که قرار می گیریم برای جامعه و مردم تاثیر گذار و موثر باشیم  .

درباره روابط عمومی

Skip to content