اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / نشست مشترک مدیران کل زندانهای استان خراسان رضوی و اداره اوقاف و امور خیریه

نشست مشترک مدیران کل زندانهای استان خراسان رضوی و اداره اوقاف و امور خیریه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای خراسان رضوی ،پیرو تعاملات موجود و در راستای تقویت و توسعه برنامه های فرهنگی خصوصاً علوم قرآنی و تسهیل فرآیند موجود با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین احمدزاده مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در محل دفتر جمشیدی مدیرکل زندانهای استان نشست مشترکی برگزار گردید.

در ابتدا جمشیدی ضمن خیر مقدم از همکاری و مساعدت اداره اوقاف استان در موضوع برگزاری نشستهای فرهنگی و معرفی اساتید و مبلغین آموزش علوم قرآنی برای زندانیان تقدیر و تشکر نمود.

مدیرکل اداره اوقاف نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه پیرامون اقدامات صورت گرفته توسط اداره اوقاف مواردی را مطرح و در ادامه فرصتها و موانع موجود در جهت تقویت و توسعه برنامه های آموزشی و فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد زمینه و بسترهای مناسب برای بهره وری هر چه بیشتر از ظرفیتها از طریق ادارات مربوطه صورت پذیرد.

همچنین موضوع کمک و مشارکت در امر آزادی محکومان جرایم غیرعمد و مالی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شدبا استفاده از ظرفیتهای اداره اوقاف در جهت جذب کمکهای افراد خیر با تعامل و همیاری بیش از پیش اقدام بایسته در جهت آزادی محکومان واجد شرایط صورت پذیرد.

درباره روابط عمومی

Skip to content