اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازديد مديركل زندان هاي خراسان ‏رضوي از زندان سرخس

بازديد مديركل زندان هاي خراسان ‏رضوي از زندان سرخس

مديركل زندانهاي خراسان رضوي با حضور در زندان سرخس ضمن بازديد از كليه اماكن زندان در ديدارهاي جداگانه با گفتگوي صميمي با سربازان وظيفه ، مددجويان (بندهاي عموم ، انقلاب ، نسوان ) و نيز كاركنان ، به بررسي مسائل و مشكلات آنان پرداخته و راهكارهاي لازم را ارائه نمود .

جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی در جمع كاركنان نكاتي را در خصوص بهبود عملكرد زندان گوشزد و افزود :كار در زندان بسيار سخت است و با وجود سختي ها بايستي تلاش كرد و نبايد دچار روزمرگي شويم.

جمشیدی در ادامه امنيت در زندان و همچنين اصلاح و  تربيت  , حفظ و كرامت انساني مددجويان را از اولويت های مهم سازمان دانست و در اين راستا تاكيد كردكه بايد در حوزه نظم و انضباط بهداشت و درمان ، اشتغال و حرفه آموزي ، مددكاري و امور تربيتي تلاش مضاعفي صورت پذيرد.

مدیرکل زندان های استان توجه به موضوع کرامت انسانی و حقوق زندانیان به ویژه زندانیان جدید الورود از لحظه پذیرش تا تقسیم به اندرزگاه های عمومی مطالبی را یادآورشد و از تمامی همکاران در مجموعه زندان ها خواست با همکاری و همدلی و کار جهادی در جهت اصلاح نفوس به خطا رفته اقدام عملی داشته باشند.

وی در پایان پس از بازديد از ْآسايشگاه پرسنل وظيفه  وارد اندرزگاه ها شده و از تمامی اماكن از جمله بند نوجوانان ، اتاق قرنطينه و تحت نظر، اماكن فرهنگي تربيتي و قرآني ، بهداشت و درمان ، آرايشگاه ، سالن هاي ملاقات خصوصي ،تلفني و حضوري و همچنين پروژه زندان جديد سرخس بازديد و نكات لازم را در راستاي رسيدن به وضعيت مطلوب تر و بهبود مستمر امورات زندان يادآور شد.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content