صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / دیدار مدیرکل زندان های خراسان رضوی با مدیرعامل هلال احمر استان

دیدار مدیرکل زندان های خراسان رضوی با مدیرعامل هلال احمر استان

جمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی در دیدار با احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، بر افزایش سطح تعاملات فی مابین تاکید کرد.

جمشیدی با حضور در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر، اقدامات اداره کل زندان های استان در راستای اصلاح و تربیت مددجویان زندان ها را بیان و بر اهمیت تعامل بین دستگاهی در خصوص کاهش آسیب های این قشر جامعه و کمک به آنها در جهت بازگشت سالم به جامعه تاکید کرد.

دکتر سیدمجتبی احمدی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم، گفت: هلال احمر متعهد به اصول بشردوستانه بوده و یکی از اهداف مهم آن، تامین سلامت انسان ها است.

وی اقدامات اصلاحی در زندان های استان را کاری ارزشمند دانست و اقدامات بشردوستانه، اقدامات پیشگیرانه و آگاهی افزایی عمومی را مهمترین راهکار در زمینه کاهش جرائم قلمداد کرد.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از آمادگی مجموعه خود در خصوص ارتقاء تعامل بین دستگاهی در موضوعات مختلف از جمله بالابردن دانش و مهارت کارکنان و زندانیان استان در خصوص مدیریت بحران، مهارت های زندگی با موضوع تاب آوری و افزایش آمادگی در برابر سوانح و حوادث در داخل زندان های استان خبر داد.

در پایان این دیدار مقرر گردید در آینده نزدیک مقدمات عقد یک تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه فراهم گردد.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content