اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برپایی نمایشگاه صنایع دستی زندانیان در محل مسجد جامع ‏شهرستان تایباد

برپایی نمایشگاه صنایع دستی زندانیان در محل مسجد جامع ‏شهرستان تایباد

با هدف آشنایی با تولیدات و محصولات دستی زندانیان شهرستان تایباد ، با هماهنگی ستاد نماز جمعه شهرستان نمایشگاه آثار صنایع دستی مددجویان در محل مسجد جامع برپا و مورد استقبال نمازگزاران قرار گرفت.

در حاشیه این نمایشگاه مرتضی فدایی سرپرست  اداره زندان تایباد  اظهار نمود :هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی همشهریان با فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و تولیدات صنایع دستی و معرفی توانمندیهای آنان به منظور ایجاد انگیزه در تأمین بخشی از مخارج خانواده خویش با عرضه محصولات تولید شده می باشد.

وی افزود : این هنرها و صنایع برگرفته ازدستان هنرمند زندانیان است و اشتغال مددجویان در این حوزه با قدرت و اهتمام بیشتری دنبال می شود.

فدایی با اشاره بر تولید اینگونه صنایع درغنی سازی اوقات فراغت مددجویان که تاثیر بسزایی در کاهش رفتارهای پر خطر دارد آنرا زمینه ساز اشتغال پس از آزادی دانست و در ادامه بیان نمود : برگزاری اینگونه برنامه ها در سطح شهر می تواند مردم را با اقدامات اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندانها آشنا نماید.

شایان ذکر است حجه الاسلام ملکی  امام جمعه تایباد ,سیاح فرماندار و اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان نیز از این نمایشگاه بازدید نموده و از نزدیک در جریان فعالیتهای واحد اشتغال و حرفه آموزی زندان و نیز تولیدات صنایع دستی زندانیان قرار گرفتند.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content