اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دومین همایش سالانه سلامت خانواده ویژه پرسنل اردوگاه برگزار شد

دومین همایش سالانه سلامت خانواده ویژه پرسنل اردوگاه برگزار شد

دومین همایش سالانه سلامت خانواده ویژه پرسنل اردوگاه در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با استقبال حداکثری در محل برگزاری همایشهای فرهنگسرای غدیر مشهد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حدود ۶۰۰  نفر از  پرسنل و خانواده هایشان برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین ایزدی­خواه استاد حوزه و دانشگاه و مشاور برجسته خانواده به عنوان سخنران اصلی همایش مطالبی را با محوریت روابط زوجین، وظایف همسران، بهداشت رفتار در خانواده، تحکیم بنیان خانواده و روابط فرزندان و والدین بیان کرد که کلیه مباحث مطرح شده مبتنی بر آیات، روایات و قواعد روانشناسی بود.

شایان ذکر است با توجه به اینکه مباحث مطرح شده در این بخش بصورت مشارکتی از طرف سخنران ارائه شد حاضرین نیز به صورت فعال به ارائه نظر پرداختند و کارگاهی علمی، دینی و درمانی تشکیل گردید.

در ادامه، برنامه هایی نظیر مسابقات مختلف ویژه پرسنل و کودکان، اهدا جوایز نفیس، برگزاری جشن و آهنگ های ملی نیز برگزار شد.

اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ، در تشریح این خبر گفت: با توجه به اهمیت و تاثیر مستقیم روابط سالم خانواده در بهره­وری پرسنل و همچنین تاثیر محیط کار بر رفتار پرسنل که  استرس و فشار روانی قابل ملاحظه ای را ایجاد می نماید همایشی تحت عنوان سلامت خانواده  با دعوت از اساتید و مشاوران برجسته خانواده برنامه ریزی و اجرا گردید.

وی خاطر نشان کرد اولین دوره این همایش خرداد ماه سالجاری برگزار گردید و در این مرحله نیز با تشکیل کارگروه تخصصی تمامی ابعاد برگزاری همایش با نظر کارشناسان بررسی و همایش در محیطی استاندارد و آرام با نظم و برنامه ریزی مطلوب برگزار گردید.

سرپرست اردوگاه گفت : اهمیت تحکیم بنیان خانواده و سلامت رفتار پرسنل بعنوان یک اصل اساسی در دستور کار اردوگاه قرار گرفته و در آینده با حمایت و پشتیبانی مدیرکل زندانهای استان و توسعه برنامه های مختلف در ابعاد فرهنگی ، ورزشی ، رفاهی ، درمانی و آموزشی در این راستا گامهای موثرتر برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به مشارکت ۹۵ درصدی پرسنل اردوگاه در این همایش و اعلام رضایت شرکت کنندگان گفت : خرسند هستیم تفکری که در مرحله دوم اجرایی شدن است، با این حجم استقبال روبرو شده و این سطح مشارکت انگیزه مجریان را بیشتر و ما را در برنامه ریزی های آتی مصمم تر می کند.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی