اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کمک ۸۰۰ میلیون ریالی به خانواده زندانیان نیازمند تربت جام ‏

کمک ۸۰۰ میلیون ریالی به خانواده زندانیان نیازمند تربت جام ‏

از ابتدای شش ماهه دوم سال ۹۸  تاکنون سه مرحله سبد کالا و مایحتاج ضروری به خانواده زندانیان  نیاز مند تربت جام اهدا شده است .

در راستای کمک به معیشت خانواده زندانیان و تامین بخشی از هزینه های زندگی خانواده آنان و در راستای همکاری های مشترک زندان و انجمن حمایت از ابتداء شش ماهه دوم سال جاری و در سه مرحله سبد کالا شامل مواد غذائی ، لوازم منزل ومایحتاج ضروری آماده و تحویل شده است .

بیات مدیر زندان با اعلام این خبر اظهارداشت:گرچه نیاز خانواده زندانیان به دلیل عدم حضور سرپرست خانواده و مشکلات عاطفی و معیشتی عدیده موجود ، به این راحتی برطرف نمی گردد اما این گونه اقدامات مرهمی هرچند کوچک بر آلام این عزیزان خواهد بود لذا برآن شدیم با حضور فعال در کنار همکاران انجمن حمایت در بازدید از این خانواد های محروم نهایت تلاش را داشته باشیم .

شایان ذکر است تعداد ۱۳عدد بخاری ، ۴ دستگاه یخچال ، ۶ دستگاه اجاق گاز ، ۲ دستگاه آبگرمکن و یکدستگاه لباسشویی به خانواده های نیازمند اهداء شده است ، همچنین در این بازدیدها مدیر زندان ، مدیرعامل انجمن حمایت ، حجت الاسلام شیخ زاده ، رئیس اداره فرهنگی و مسئول مددکاری زندان حضوری فعال داشتند.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی