اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بررسی مسائل قضایی زندانیان نیشابور با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزه ‏

بررسی مسائل قضایی زندانیان نیشابور با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزه ‏

در راستای بررسی و رسیدگی به درخواستها ، تقاضاها و مشکلات قضایی زندانیان، حیدری، رئیس دادگستری و جوادی کیا، دادستان شهرستان فیروزه در زندان نیشابور حضور یافتند.

محمد رضا رجبی  رئیس اداره زندان نیشابور، با بیان اینکه یکی از راه های کاهش جمعیت کیفری زندان بازدید مراجع قضایی از اندرزگاهها می باشد افزود: در بازدید رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزه از زندان نیشابور، ضمن ارتباط مستقیم زندانیان با مسئولان قضایی و طرح مشکلات خود، زندانیان از فرصت های قانونی جهت مساعدت های لازم در خصوص قبول وثیقه و کفالت، آزادی مشروط و تعلیق مجازات و قبول اعسار نیز بهره مند می گردند.

شایان ذکر است حیدری، رئیس دادگستری و جوادی کیا ، دادستان شهرستان فیروزه در معیت رئیس زندان در اندرزگاه مردان حاضر و تعداد ۳۳ نفر از مددجویان این حوزه قضایی مشکلات قضایی خود را مطرح نموده و راهکارهای لازم به آنان ارائه گردید. همچنین در نوبت دیگر خاکشور، رئیس حوزه قضایی و رضوی، دادرس علی البدل دادگاه سرولایت به مشکلات قضایی زندانیان متقاضی رسیدگی نمودند.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی