اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیر کل زندان های خراسان رضوی استفاده از ایده های خلاقانه در توسعه فعالیت های رفاهی را خواستار شد

مدیر کل زندان های خراسان رضوی استفاده از ایده های خلاقانه در توسعه فعالیت های رفاهی را خواستار شد

جلسه استانی هماهنگی و برنامه ریزی امور رفاهی با هدف توسعه امور رفاهی در سطح زندان های استان برگزار شد.

در این جلسه که تمامی متولیان امور رفاهی زندان های استان  حضور داشتند در ابتدا جمشیدی مدیر کل زندان ها و رئیس کمیته رفاه ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه سیاست های رفاهی اداره کل  را تبیین نمود و در خصوص امور رفاهی و لزوم برنامه ریزی در این حوزه مطالبی را مطرح و توصیه هایی را نیز به دبیران کمیته رفاه شهرستانها ارائه کرد .

وی تقویت تعاونی ها و نظارت بر عملکرد آنها را جزء سیاست های سازمانی برشمرد و  بر لزوم  برنامه ریزی برای  توسعه فعالیت ها و خدمات رفاهی و تعاونی ها تاکید نمود.

مدیرکل زندان های خراسان رضوی نقش تعاونی ها در  تامین نیازهای پرسنل و کاهش وابستگی امور رفاهی به اعتبارات سازمانی را بسیار حائز اهمیت خواند و استفاده از ابتکار و ایده های خلاقانه در توسعه فعالیت رفاهی را خواستار شد و در پایان آمادگی خود برای هرگونه کمک به امور رفاهی و تعاونی ها در چهارچوب قوانین و مقررات را اعلام نمود .

در ادامه این جلسه آسائی دبیر کمیته رفاه اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از توجه و حمایت ویژه مدیر کل زندان های استان ، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات استان و مدیر زندان مرکزی مشهد از اقدامات رفاهی ، آینده امور رفاهی استان را در سایه این حمایت ها امیدوار کننده خواند .

در ادامه جلسه الگو و روش های پیش بینی شده جهت توسعه امور رفاهی برای حاضرین در جلسه بوسیله دبیر کمیته رفاه اداره کل تشریح و تجربیات شهرستانهای مختلف استان در این زمینه ارائه گردید  .

همچنین از آنجا که یکی از روش های پیش بینی شده جهت توسعه امور رفاهی استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی بود در پایان جلسه حاضرین از تعدادی از مراکز بخش خصوصی که در ارائه خدمات رفاهی به پرسنل با تعاونی مصرف زندان های استان همکاری دارند بازدید نموده و از نزدیک با روش کار و خدمات این مراکز آشنا شدند.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content