اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / معاون اداری و مالی زندان های خراسان رضوی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کرد

معاون اداری و مالی زندان های خراسان رضوی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کرد

مدیری معاون اداری مالی زندان های استان با حضور در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چناران از پروژه­ های  عمرانی بازدیدکرد.

در این بازدید مدیری با همراهی ممدوحی رییس اداره فنی و عمرانی اداره کل  از کلیه فعالیت های عمرانی بازدید و پیرامون تسریع در روند پروژه ساختمان پذیرش و تشخیص دستورات لازم را صادر کرد.

معاون اداری مالی زندان های استان از واحدهای مختلف اداری و ابنیه پوسته داخل اردوگاه شامل حمام­ ها، سرویس­ های بهداشتی آسایشگاه های مددجویان و سربازان بازدید و در خصوص تامین اعتبار لازم به منظور بازسازی برخی ابنیه فرسوده سایت قدیم قول مساعد داد.

وی هدف از این بازدیدها را رسیدگی بهتر به امورات زندان و زندانبانی،کاهش آسیب ها و ناهنجاری های زندان و مرتفع نمودن مشکلات اردوگاه دانست.

مدیری ضمن ابراز خرسندی از وضعیت جاری اردوگاه ابراز داشت: اگر ما به گذشته مجموعه نگاهی بیندازیم در مقایسه با شرایط فعلی خواهیم دید که با سعی و تلاش همگانی و پیگیریهای فراوان این محیط به شکلی نسبتأ مطلوب درآمده که این تلاش مجموعه  مدیریتی و کارکنان اردوگاه قابل تقدیر است .

شایان ذکر است در این بازدید اسماعیل زادگان سرپرست  اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان وهمچنین مهندسین و ناظرین اجرای پروژه نیز به ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در این خصوص پرداختند.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content