اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزای مسابقه دو میدانی جهت زندانیان با چاشنی مرخصی ورزشی در روز بصیرت

برگزای مسابقه دو میدانی جهت زندانیان با چاشنی مرخصی ورزشی در روز بصیرت

جهت تشویق زندانیان ورزشکار  به کلیه زندانیانی که در مسابقه دو میدانی روز بصیرت   شرکت نمودند یا حائز مقام شدند  حسب دستور مقام قضایی و شورای طبقه بندی  مجموعا ۷۱روز  مرخصی اعطا گردید.

فدایی سرپرست زندان تایبادبا اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به اینکه امر به ورزش امر به معروف است  در خصوص نقش و اهمیت ورزش در زندگی انسان و مشکلاتی که زندگی ماشینی در زندگی روزمره آنان به وجود آورده مطالبی را بیان نمود.

سرپرست زندان تایباد کم تحرکی را تهدیدی برای سلامت کارکنان و مددجویان در زندان برشمرد و افزود : زندان محیطی پر فشار و استرس دارد که می‌بایست زندانیان، کارکنان و نیز سربازان در جهت حفظ سلامت روح و جسم خود به ورزش مستمر و علمی روی بیاورند خوشبختانه ورزش در اداره کل  زندان های استان جزء برنامه ها ومنویات اصلی و محوری مدیرکل در حوزه سلامت زندانیان و کارکنان است و ترویج فرهنگ ورزش در میان کارکنان و مددجویان با  اجرای این گونه مسابقات بسیار مهم و ضروری است.

وی اظهار داشت : ورزش عامل مهمی در تغییر رفتار در ناهنجاری‌های اجتماعی است و نقش ورزش در بروز شخصیت اجتماعی، احترام به قوانین اجتماعی، بروزاستعدادهای اجتماعی، توانایی برقراری روابط اجتماعی و کاهش معضلات غیرقابل انکار است.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content