اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان با حضور نوبه ای قضات در زندان نیشابور

رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان با حضور نوبه ای قضات در زندان نیشابور

در راستای رسیدگی به درخواستها ، تقاضاها و مشکلات قضایی زندانیان، دادستان، قضات محاکم کیفری و حقوقی، بازپرسان، دادیاران دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان های نیشابور، فیروزه و بخش های زبرخان و میانجلگه با حضور در زندان به مشکلات قضایی مددجویان حوزه های قضایی خود رسیدگی نمودند.

رجبی رئیس اداره زندان نیشابور، با بیان اینکه یکی از راههای کاهش جمعیت کیفری زندان و آشنایی قضات با زندان و مشکلات موجود، بازدیدهای نوبه ای و موردی قضات و سایر مسئولان قضایی از اندرزگاهها می باشد افزود: برابر برنامه تنظیمی در نیمه دوم آذرماه از سوی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب نیشابور مقرر گردید با حضور مراجع قضایی در زندان، نسبت به دیدارو رفع مشکلات قضایی زندانیان اقدام نمایند.

شایان ذکر است طبق برنامه اعلام شده و به منظور رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان در نیمه دوم آذرماه سالجاری، تعدادی از قضات محاکم کیفری و حقوقی، بازپرسان، دادیاران حوزه های قضایی نیشابور، فیروزه و بخش های زبرخان و میانجلگه در معیت مسئولین زندان بصورت نوبه ای در زندان حاضر و مددجویان با آنان دیدار و مشکلات قضایی خود را مطرح نموده و راهکارهای لازم جهت حل مشکلات قضایی زندانیان ارائه گردید.

بدیهی است در این مرحله تعداد ۲۱۵ نفر از زندانیان که متقاضی عرض حضوری بوده که با مراجع قضایی دیدار کرده و پاسخگویی به آنان انجام شد.

انتهای پیام/

درباره روابط عمومی

Skip to content