اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار قضات محاکم انقلاب استان با زندانیان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خراسان رضوی

دیدار قضات محاکم انقلاب استان با زندانیان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خراسان رضوی

قضات و رؤسای شعبات محاکم انقلاب استان با زندانیان اردوگاه حرفه آموزی دیدار کردند.

به منظور اجرای منویات رئیس قوة قضائیه و دستورات اکید مدیر کل زندان های استان در راستای کاهش جمعیت کیفری و تسریع در  رسیدگی به درخواست های قضایی مددجویان جمعی ار رؤسای شعبات محاکم انقلاب مشهد با ۴۰۰  نفر از مددجویان دیدار کردند.

در این دیدار که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید مدددجویان درخواست‌های خود را مطرح و قضات نیز در چارچوب قانون راهنمائی‌ها و ارشادات لازم را ارائه کردند.

اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان ضمن قدردانی از حضور قضات در جمع زندانیان گفت: حضور قضات در جمع زندانیان علاوه بر جنبه های مثبت روحی و روانی در راستای تکریم شخصیت آنان، می تواند در اعطای امتیازات مختلف و حتی تسریع در روند صدور احکام موثر باشد.

سرپرست اردوگاه نتیجه حضور قضات را آشنایی با محیط و وضعیت نگهداری مددجویان و آگاهی از درخواست های آنان و ارائه راهکارهای لازم در راستای کاهش حبس دانست و تسهیلات قضایی را در فرآیند بازپروری مددجویان موثر توصیف کرد.

اسماعیل زادگان خاطر نشان کرد:  امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده  این روند تا پایان سال به طور مستمر ادامه داشته باشد.

در پایان این دیدار مقامات قضایی نیز آمادگی خود را جهت استفاده از تاسیسات قضایی اعم از آزادی مشروط، تعلیق مجازات و … در راستای کاهش جمعیت کیفری اردوگاه اعلام کردند و خدمات ارائه شده به مددجویان در حوزه های اشتغال، مشاوره، اصلاحی، تربیتی، بهداشتی و… را بسیار مطلوب دانسته و از زحمات سرپرست و پرسنل اردوگاه تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content