اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برگزاری شورای اداری شهرستان طرقبه و شاندیز در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

برگزاری شورای اداری شهرستان طرقبه و شاندیز در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

حسینی فرماندار شهرستان طرقبه و شاندیز به همراه جمعی از روسای مجموعه ادارات شهرستان از مجموعه کانون اصلاح و تربیت بازدید به عمل آوردند .

در این بازدید که به میزبانی جمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی و مرتضی فرشته مقدم سرپرست کانون اصلاح و تربیت صورت پذیرفت جمعی از روسای شورای اداری طرقبه و شاندیز حضور داشتند.

حسینی فرماندار طرقبه و شاندیز اظهار داشت : همه ما در هر حال و هر مکانی نیاز به اصلاح و تربیت  داریم و حضور شما در این مکان باید فرصت مغتنمی برای تولدی دوباره و آماده شدن برای یک بازگشت خوب و قوی به جامعه باشد .

وی همچنین افزود :در خصوص رسیدگی به امور زندانیان در همه زمینه ها به ویژه امور بهداشتی و درمانی  آنان اقدامات خوبی در کانون اصلاح و تربیت صورت پذیرفته است و آنچه بیش از همه توجه من را جلب نمود توجه به زندانیان و ساخت خوابگاه جدید برای آنان است که برای ساخت آن زحمات و تلاشهای زیادی صرف شده است .

جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی نیز در ادامه گفت : با توجه به سیاست های قوه قضائیه در خصوص عدم استفاده از مجازات حبس ،  توسعه زندان ها نیز در دستور کار سازمان زندان ها قرار ندارد اما با توجه به مسئولیتی که جامعه و قانون در آئین نامه که همان نگهداری و اصلاح و تربیت محکومین و متهمین بوده برای ما تعیین نموده است بایستی با ساز و کارهای مناسب بتوانیم به درستی مسئولیت خود را به انجام برسانیم و خوشبختانه در کانون اصلاح و تربیت همکارانم توانسته اند به خوبی در مسئولیت خود موفق با شند .

مرتضی فرشته مقدم سرپرست کانون در پایان خاطر نشان کرد :در حاشیه این بازدید جلسه ای برای مرتفع نمودن مشکلات کانون برگزار گردید  که فرماندار شهرستان از یکایک روسای حاضر در جلسه قول مساعدت انجام بخشی از امورات را کسب نمود و ازتعامل بسیار سازنده مجموعه اداره کل زندان ها با فرمانداری تشکر ویژه کرد .

پس از این جلسه مدعوین به جهت ارزیابی گنجایش و همچنین ظرفیت های کانون اصلاح وتربیت در معیت مدیر کل زندان های استان از تمامی اماکن کانون بازدید به عمل آوردند .

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content