اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برگزاری جلسه مدیران عامل انجمن حمایت اززندانیان زندان های خراسان رضوی

برگزاری جلسه مدیران عامل انجمن حمایت اززندانیان زندان های خراسان رضوی

دوره آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی ویژه مدیران عامل انجمن های حمایت از زندانیان خراسان رضوی با حضور علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی و مراقبت های پس از خروج زندان های کشور،جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی ، عبادی سرپرست اداره خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های استان و جمعی از مدیران عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان های خراسان رضوی به میزبانی اداره کل زندان های استان برگزار گردید.

در ابتدا این جلسه جمشیدی مدیرکل زندان های استان  ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان حاضردرجلسه اظهارداشت : اگر برای مشکلات خانواده زندانیان قدمی برداشته نشود آسیب های ناشی از حبس گریبان گیر خانواده های فرد زندانی نیز می شود.

وی افزود:کمک به خانواده زندانیان فرصتی است که خداوند به همگی ما عنایت نموده و قطعاً خداوند پاداش این خدمت را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

جمشیدی با بیان اینکه نباید تنها به اهدا سبد کالا به خانواده زندانیان بسنده کنیم افزود: می بایست با ایجاد تحول و نوآوری در انجمن ها مستمری بگیران را تبدیل به افراد کارآفرین کرد.

مدیر کل زندان های خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به توانایی های انجمن ها و حضور شخص دادستان در راس مجموعه باید با تعامل با سایر مسئولین شهرستان و روسای زندان ها ،به ویژه نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد در جهت ایجاد مشاغل خانگی و رفع آسیب های خانواده زندانیان که از مظلوم ترین قشر جامعه هستند قدم برداریم.

علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی و مراقبت های پس از خروج زندان های کشور نیز در سخنانی اظهار داشت : بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری باید قدرتمندانه در حوزه های اقتصادی و حمایتی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی توسط انجمن های حمایت اقدام نمائیم.

وی افزود:مسئولین انجمن های حمایت از زندانیان باید با مطالبه گری و تلاش به دنبال نوع آوری و خلاقیت در مسائل اقتصادی بوده و نباید منتظر این باشندکه کمک ها برایشان ارسال شود تا بتوانند زمینه ارائه کمک و خدمات متعدد را به خانواده های زندانیان فراهم نمایند.

علی اکبری خطاب به روسای انجمن های حمایت از زندانیان گفت : با شناختی که من دارم شما میتوانید با توجه به ظرفیت و پشتیبانی که مدیرکل زندان های خراسان رضوی از برنامه  انجمن ها  دارندکارهای بزرگی را به سرانجام برسانید.

در ادامه این جلسه مدیران عامل انجمن های حمایت از زندانیان با ارائه گزارشی فعالیت های حوزه شهرستان و نیز سوالات خود را بیان نموده، که پاسخگویی به موارد مطرح شده توسط  مدیر کل اقدامات حمایتی و مراقبت های پس از خروج زندان های کشور صورت پذیرفت.

در پایان این جلسه از مسئولین انجمن ها با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content