اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندان های استان خراسان رضوی : حفظ کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی مبنای زندانبانی اسلامی است

مدیرکل زندان های استان خراسان رضوی : حفظ کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی مبنای زندانبانی اسلامی است

با هدف رسیدگی به امور کارکنان زندان های استان و اهمیت توجه ویژه به این گروه هدف  که در طول سالها خدمت صادقانه و دلسوزانه در کنار زندانیان، مشغول به خدمت و انجام وظایف محوله می باشند جلسه ستاد کاهش آسیب استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

دراین جلسه جمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی، جمعی از معاونین و روسای ستادی اداره کل حضور داشتند.

درابتدای جلسه اهداف عملیاتی و گام های مصوب شده جلسات قبلی بررسی و اعضاء نظرات خود را در خصوص ابعاد روحی و روانی، آموزش های اخلاق حرفه ای و مذهبی،بهداشت و سلامت  در حوزه پرسنل مطرح کردند.

در ادامه جمشیدی ضمن تاکید بر اجرای دقیق آیین نامه سازمان در تمامی زندان ها توجه به موضوعاتی از  قبیل آموزش اخلاق حرفه ای ، مسائل سربازان و وضعیت سلامت پرسنل را خواستار شد.

وی ضمن اشاره به اصول زندانبانی اسلامی و جایگاه مکارم اخلاقی از  مسئولین و کارشناسان ستاد اداره کل خواست ضمن حضور میدانی در زندان ها براجرای دقیق برنامه های عملیاتی و اجرایی کاهش آسیب و همچنین رصد و پایش شاخص های حفظ کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی نظارت نمایند.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content