صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / با تلاش مددکار شهرستان تربت حیدریه دراخذ رضایت شاکی از ورود ۷ نفر به زندان جلوگیری شد

با تلاش مددکار شهرستان تربت حیدریه دراخذ رضایت شاکی از ورود ۷ نفر به زندان جلوگیری شد

انتظاری مدیر زندان تربت حیدریه ، ضمن قدردانی از تلاش مددکاران این زندان  در این امر خداپسندانه گفت : « گاه فراز و نشیب های زندگی ، ممکن است فردی را ناخواسته به سوی زندان سوق دهد . تجربه ی زندان ، هم برای زندانی و هم برای خانواده اش ، تجربه ی تلخ و ناگواری است.  آزادسازی زندانیان  و ایجاد زمینه صلح و سازش با شاکیان ، نور امید را در کانون این خانواده ها روشن کرده و به تلخ کامی ایام زندان پایان می دهد.

مدیر زندان تربت حیدریه با اشاره به آسیب های روانی و تبعات منفی زندان بر خانواده ی زندانیان افزود :  در نبود سرپرست خانواده ، پیامدهای ناشی از آسیب های اجتماعی برای خانواده زندانیان می تواند غیر قابل جبران باشد و در مواردی ، به انسجام عاطفی خانوادها خلل وارد کند . وظیفه ماست که با اطلاع رسانی صحیح و حفظ حرمت و عزت افراد ، نگاه جامعه را به سوی باوری درست از زندان و زندانی سوق دهیم و از بروز این گونه آسیب ها جلوگیری کنیم .

وی افزود: با تلاش مددکاران زندان و تعامل با قاضی اجرای احکام دادگستری  تعداد ۷ نفر که به دلیل نزاع دسته جمعی به حبس و  پرداخت دیه محکوم شده بودند ، با صلح و سازش طرفین و اخذ رضایت و تهاتر در پرداخت دیه ، از ورود آنان به زندان جلوگیری شد.

شایان ذکر است با اخذ تخفیف از شکات و  با مساعدت انجمن حمایت زندان با پرداخت مبلغ ۶۰ میلیون ریال زمینه آزادی تعداد ۳ نفر از زندانیان این زندان نیز فراهم گردید.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content