اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اعطاي ۴۱۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه استان

اعطاي ۴۱۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه استان

با اتمام دوره پنجم کلاس های فنی و حرفه ای، آزمون پایان دوره این مهارتها با حضور ناظران سازمان فنی و حرفه ای در مرکز آموزش­های فنی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی  برگزار شد.

اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: در این دوره با برگزاری ۲۱ عنوان دوره آموزشی ۴۹۰  از زندانیان شرکت داشتندکه پس از پایان دوره تئوری و عملی در آزمون پایانی، ۴۱۰ نفر موفق به اخذ گواهینامه پایانی شدند.

هادی اسماعیل زادگان با تقدیر از اداره فنی و حرفه ای شهرستان چناران به جهت همکاری خوبی که با این مجموعه دارند اظهار داشت: برگزاری دوره های فنی و حرفه ای گامی موثر در در اصلاح و تربیت زندانیان است و عدم بازگشت آنان به زندان با آموزش رابطه مستقیم دارد.

سرپرست اردوگاه تصریح کرد: زندانیانی که برای آنان  گواهینامه مهارت صادر می شود می توانند پس از آزادی، تسهیلات خود اشتغالی دریافت نمایند.

شایان ذکر است عناوین آموزشی دوره پنجم عبارتند از: کمک گچ کار درجه ۲- تولید کننده نهال مثمر و غیرمثمر- پرورش بلدرچین- کاربر رایانه- جوشکاری- کمک نقاش درجه ۲- مشبک کار- پرورش زنبور عسل- شلوار دوز- خیاط پیراهن مردانه- زراعت کار به لیمو- سرویس و نگهداری خودرو و پرورش گوسفند.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی