اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندان های خراسان رضوی:درزندانبانی اسلامی توجه ویژه ای به حفظ کرامت زندانیان صورت می پذیرد

مدیرکل زندان های خراسان رضوی:درزندانبانی اسلامی توجه ویژه ای به حفظ کرامت زندانیان صورت می پذیرد

جشن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور پرسنل اداره کل بهمراه خانواده هایشان در محل سالن همایش های اداره کل زندان های خراسان رضوی برگزار شد.

در این همایش ابتدا جمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی ضمن تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به نقش بی بدیل وی در طول دوران خدمت و همچنین ولایت پذیری سردار شهید از مقام عظمی ولایت اشاره نمود.

جمشیدی با اشاره به دستاوردهای انقلاب و تحولات ایجاد شده در طول چهل سال گذشته و مقایسه اقدامات صورت گرفته با دوران ستم شاهی مطالبی را در خصوص توجه به مکتب حاج قاسم سلیمانی در خدمت بی منت و شبانه روزی  بیان و افزود :پس از انقلاب به نحوه مدیریت زندان ها و تغییر رویکرد به نظام زندانبانی اسلامی  توجه ویژه ای صورت گرفته تا ضمن حفظ کرامت زندانیان در حین تحمل حبس زمینه رشد و بالندگی آنان جهت بازگشت به زندگی شرافتمندانه فراهم گردد.

مدیر کل زندان های خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت : فعالیتهایی از قبیل برگزاری کلاس های فرهنگی ،قرآنی،نماز، اشتغال و حرفه آموزی و توجه به خانواده زندانیان از جمله موارد مورد توجه در زندانبانی اسلامی است و این امر محقق نخواهد شد مگر در سایه حمایت خانواده همکاران گرامی که همسران آنان در شغل سخت و طاقت فرسا زندانبانی مشغول بکار می باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از یکایک همکاران زندان های استان خصوصاً خانواده محترم پرسنل توجه به وضعیت معیشت را از جمله اولویت های کاری خود عنوان نمود.

شایان ذکر است در این مراسم برنامه های متنوعی از جمله اجرای سرود،برگزاری مسابقه،نمایش هنری،شعبده بازی و اهدای جوایز و… برگزار گردید.

انتهای پیام./

 

درباره روابط عمومی

Skip to content