اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / بازدید معاون اداری مالی زندان های استان از زندان نیشابور

بازدید معاون اداری مالی زندان های استان از زندان نیشابور

به منظور بررسی مشکلات و رفع موانع عمرانی موجود، معاون اداری مالی و هیات فنی و مهندسی اداره کل زندان های استان از زندان نیشابور بازدید نمودند.

مدیری، معاون اداری مالی و هیات فنی و مهندسی زندان های استان در معیت رجبی رئیس زندان از مجموعه اندرزگاه نسوان بازدید نموده و سپس در نشست مشترک در خصوص بررسی مشکلات و رفع موانع موجود شرکت نمودند.

در ابتدای این جلسه رجبی رئیس اداره زندان نیشابور، ضمن تبریک ایام خجسته میلاد حضرت زهرا(س) و هفته گرامیداشت زن، گزارش مبسوطی از برنامه های عمرانی گذشته و کیفیت و کمیت اقدامات صورت گرفته برای حاضرین تشریح نمود.

وی اقدامات صورت گرفته در خصوص اضافه بنای ساختمانی و زیباسازی اندرزگاهها را مرهون مساعدت و همیاری اداره کل زندان های استان عنوان نمود و بیان داشت: با توجه به اعتبارات تخصیصی به این زندان، در حد توان و به نحو مطلوب و شایسته تغییرات فیزیکی لازم در جهت گسترش فضای اشتغال و حرفه آموزی در بند بسته و توسعه فضای آسایشگاه وظیفه ها و شعبه ملاقات صورت گرفته و در قسمت داخل بند مردان نیز نماسازی و زیباسازی و سایر اقدامات عمرانی مورد نیاز بند بسته صورت گرفته، که با عنایت به تاکیدات مدیرکل استان در آخرین بازدید صورت گرفته، نیاز به تغییراتی در جهت توسعه و زیباسازی در برخی از قسمت ها می باشد.

مدیری معاون اداری مالی زندان های استان نیز ضمن تبریک ایام گرامیداشت دهه فجر و هفته گرامیداشت زن، از اقدامات عمرانی صورت گرفته تقدیر نموده و بیان داشت: با توجه به نبود فضا جهت توسعه فضای فیزیکی بند بسته، یکی از اولویت اصلی زیباسازی داخل بندها و رفع نواقص موجود در اندرزگاهها می باشد.

وی در خصوص توسعه فضای فیزیکی اندرزگاه نسوان و ایجاد کارگاههای اشتغال در این اندرزگاه و نیز تغییرات قرنطینه بند مردان ارشادات لازم را ایراد نموده و مقرر شد توسط واحد فنی و مهندسی اداره کل نقشه مربوطه تهیه و جهت پیگیری و اجرا به زندان ارسال گردد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content