اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / پیام مدیرکل زندان های خراسان رضوی به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا

پیام مدیرکل زندان های خراسان رضوی به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا

بسم رب الشهداء  و الصدیقین

«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»

سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانیم. سلام بر شهدا….

در ميان خاطره هاى باشكوه ملت ايران از دوران انقلاب و دفاع مقدس ، ياد و خاطره ى شهيدان گرانمايه و عالى قدر از همه درخشان تر است.یاد شهیدان، یادبود ارزش‌های انسانی و گرامیداشت آنان، تجلیل از برترین خصال بشری است. نظام مقدس جمهوری اسلامی محصول ایثار و مجاهدت هزاران شهید از صدر انقلاب و دوران دفاع مقدس است و شجره طیبه انقلاب اسلامی، مرهون خون پاک و رشادت بزرگ مردانی است که با اقتداء به  سیدالشهداء (ع)، درپرچمداری و صیانت از آرمان والای آن حضرت قامت برافراشتند.

اینجانب روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان داهیانه امام راحل (رحمه الله علیه) را به نمایندگی از مجموعه زندانبانی و سنگربانان اصلاح و تربیت گرامی داشته و به محضر همه شهدا و ایثارگران معزز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام مینمایم.

همچنین بر خود فرض میدانم یاد و خاطره پزشکان و پرستارانی که در این ایام بعنوان مدافعان سلامت جامعه از جان خود در راه خدمت به مردم و بیماران گذشتند و از طرف مقام معظم رهبری شهید خدمت نام گرفتند را گرامی داشته  و از خدمات خالصانه و جهادی کلیه دست اندرکاران و خادمان بهداشت و درمان که خط مقدم دفاع مقدس امروز درحوزه سلامت هستند صمیمانه تشکر نمایم.

امید که رهرو حقیقی  راه شهدا باشیم ودر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر و کارآمد قدم برداریم.

جمشیدی / مدیرکل زندان های خراسان رضوی

درباره روابط عمومی

Skip to content