اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / با کمک خیرین صورت گرفت :آزادی دوتن از زندانیان زن زندان مرکزی مشهد پس از ۱۶ سال

با کمک خیرین صورت گرفت :آزادی دوتن از زندانیان زن زندان مرکزی مشهد پس از ۱۶ سال

در اجرای منویات رئیس دستگاه قضائی ، آیت الله رئیسی ، مبنی بر کاهش جمعیت کیفری ، با مساعدت ورایزنی مسئولین زندان مرکزی مشهد وتلاش و پیگیری های مددکاران ونیزمسئول اندرزگاه نسوان ، دوتن از زندانیان  این اندرزگاه پس از تحمل ۱۶سال حبس با کمک خیرین و با پرداخت جریمه از زندان آزادشدند.

علی عبدی مدیر زندان مرکزی مشهد ضمن پاسداشت این اقدام کریمانه گفت:مشارکت در آزادی زندانیان یکی از بزرگترین  امورخداپسندانه ایست که علاوه بر خشنودی خدا وخلق خدا می تواند از یک آسیب بزرگ اجتماعی جلوگیری کند.

وی افزود:هنگامی که سرپرست خانواده ای درزندان بسر می برد، بنیان خانواده درمعرض خطرات وآسیب های جدی قرار گرفته وبر اثر عدم حضور پدر یا مادر درخانواده ، به تدریج شالوده خانواده متلاشی می گردد،که این خود علاوه بر فروپاشی خانواده ، دراجتماع نیز بعنوان یک معضل بروز نموده وهمه ارکان جامعه از آن متأثر می شوند.

مدیر زندان مرکزی مشهدبا اشاره به نقش بی بدیل مادر وپدر در خانواده ،گفت:بسیاری از زندانیان را می توان با اهدای مبالغ اندکی به آغوش خانواده بازگرداند.

وی درپایان اظهار امیدواری کرد که انشاءالله درسال جدید با یاری خداوهمت خیرین ،آزادی زندانیان بویژه زندانیان جرائم غیر عمد را بیش ازپیش شاهد باشیم.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content