صفحه اصلی / اطلاعیه و بخشنامه ها / بیانیه حفظ حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران اداره کل زندان های خراسان رضوی

اداره کل زندان های خراسان رضوی، متعهد است براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما/پورتال خود دانسته و اطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود . حفاظت از حقوق شخصي افراد ، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌ها مي‌گردد.

مشاهده صفحات اين تارنما نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران ندارد و تنها در مواردي نظير برخي خدمات الكترونيكي ، ثبت شكايات ، نظرات و پيشنهادات و يا نظر سنجي خدمات نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران دارد .
اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان و تكميل كنندگان فرم‌هاي موجود در تارنماي اين اداره کل صرفاً براي ارائه خدمات و بهبود كيفيت محتواي سايت، مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را ، با فرد يا سازمان ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در تارنمااداره کل زندان های خراسان رضوی از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده شده است که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات مراجعه کنندگان را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند. در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.

درباره روابط عمومی