اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / برگزاری مراسم تکریم و معارفه در زندان سبزوار

برگزاری مراسم تکریم و معارفه در زندان سبزوار

مراسم تکریم ومعارفه روسای قدیم و جدید زندان سبزوار با حضور معاونت قضایی واجرای احکام مدیرکل زندان های استان ، دادستان، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان و جمعی از مسئولین اداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم محمد بسکابادی رئیس سابق زندان سبزوار ضمن عرض خیرمقدم به جمع حاضر گزارش مختصری از عملکرد  زندان در مدت تصدی خویش را ارائه نمود.

سپس اردمه  دادستان شهرستان سبزوار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات محمد بسکابادی رئیس سابق زندان سبزوار و تبریک انتصاب سرپرستی فریدون کارآمد  گفت :  با توجه به اینکه  کار در زندان سخت و طاقت فرسا ست و عملکرد رئیس سابق زندان موید توجه کامل وی به زندان، مددجویان و امورات زندان بوده است.

موسوی مهرمعاونت قضایی واجرای احکام زندان های استان نیز در این جلسه از تعامل مقامات قضایی در زمینه کاهش جمعیت کیفری قدردانی نمود و با اشاره به جایگاه و اهمیت کار فرهنگی در زندان ها ،جهت پر نمودن اوقات فراغت مددجویان خواستار افزایش برنامه های فرهنگی شد.

وی در ادامه سخنان خود با تقدیر از فعالیت ها رئیس پیشین زندان سبزوار برای رئیس جدید آرزوی توفیق نمود .

در خاتمه این مراسم کارآمد سرپرست جدید زندان از حسن اعتماد جمشیدی مدیر کل زندان های استان تشکر نموده و ابراز امیدواری نمود که بتواند این اعتماد را به شایستگی پاسخ دهد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content