اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / سیره و زندگی اهل بیت(ع) موضوع برنامه های کتابخوانی ماه مبارک رمضان در زندان سرخس

سیره و زندگی اهل بیت(ع) موضوع برنامه های کتابخوانی ماه مبارک رمضان در زندان سرخس

مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با موضوع  سیره و زندگی اهل بیت به صورت غیر حضوری در زندان سرخس در حال برگزاری است.

پاک نهاد رئیس زندان گفت: اجرای برنامه های کتابخوانی در ترمیم روحیه زندانیان و تزریق امید به زندگی آنان موثر است. این مسابقه نیز که به همت امور فرهنگی زندان با هدف ارتقای سرانه مطالعه زندانیان و بهره‌مندی از خلاصه‌نویسی کتاب‌ها و استفاده کاربردی از آن در زندگیشان برگزار شده، با موضوع زندگینامه ، فضائل و کرامات حضرت خدیجه(س)، امام حسن مجتبی(ع) و امام علی(ع) به صورت جزوه جهت مطالعه در اختیار مددجویان قرارگرفته است.

وی با بیان اینکه  هریک از افراد زندانی که این مطالب را بخواند و مفهوم آن را بازنویسی کند به عنوان برگزیدگان مسابقه در پایان ماه مبارک رمضان معرفی می‌شوند، گفت: تمام زندانیانی که در این برنامه و سایر برنامه‌های فرهنگی و تربیتی شرکت می‌کنند، مطابق آئین‌نامه سازمان زندان‌ها از امتیازات ویژه‌ای برخوردار می‌شوند که جمع این امتیازها منتج به بهره‌مندی آنان از تشویقاتی همچون مرخصی، عفو مشروط و… می‌شود.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content