اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در زندان نیشابور

حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در زندان نیشابور

به منظور شرکت در اولین جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان در سال جدید، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه سایر اعضای هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان در اداره زندان نیشابور حضور یافتند.

علیرضا قامتی، معاونت استاندار و فرماندار شهرستان، حجه الاسلام حکمتی فر، رئیس دادگستری نیشابور، حجه الاسلام اکبری مقدم رئیس هیات مدیره انجمن و دادستان نیشابور به همراه شاملی، مدیرعامل و همت آبادی ، جانشین انجمن حمایت از زندانیان در جلسه هیات مدیره انجمن شرکت داشتند.

در ابتدا ، مهمانان در اولین جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان در سال جدید که به میزبانی زندان برگزار شده شرکت نمودند. در ابتدای جلسه، شاملی، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گزارشی از اقدامات انجام شده در طی سال ۹۸ ارائه نمود، سپس در خصوص توزیع سبد غذایی در ماه مبارک رمضان بین خانواده های زندانیان، نحوه برگزاری جشن گلریزان و حمایت، انتخاب بازرسان جدید انجمن، درآمدهای پایدار انجمن، چگونگی بهره برداری از طبقه فوقانی ساختمان انجمن، میزان جذب کمک های خیرین، توزیع لوازم التحریر، کتاب و بیمه تحصیلی فرزندان زندانیان، تصمیم گیری در خصوص حقوق کارکنان و کارگران انجمن حمایت در سال ۹۹، پس از استماع  نظر هر یک از اعضاء تصمیم گیری شد. در ادامه حجه الاسلام اکبری مقدم، رئیس هیات مدیره انجمن حمایت ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع)، مطالبی در خصوص میزان جذب کمک های خیرین و برنامه های آتی این انجمن عنوان نموده و از همکاری تمامی اعضاء هیات مدیره تقدیر نمود.

در این جلسه با توجه به تغییر فرماندار شهرستان و تشکیل اولین جلسه کارگروه انجمن، محمدرضا رجبی، رئیس اداره زندان نیشابور، گزارشی از وضعیت آماری زندان، عرصه و اعیان موجود و مطابقت نمودن آن با آمار موجودی زندانیان، وضعیت قضایی زندانیان و اجرای دستورالعمل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری و اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط، اعطای عفو مبعث رسول اکرم(ص) و عید نوروز و اقدامات عمرانی صورت گرفته ارائه نموده و خواستار مساعدت و پیگیری مسئولین، خصوصا فرمانداری شهرستان در راستای ساخت پروژه زندان جدید شد.

در ادامه از سوی حجه الاسلام اکبری مقدم، رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان از تلاشهای اعضای این انجمن در سال گذشته با اهدای لوح سپاس، تقدیر گردید.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content