اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار رئیس زندان با رئیس دادگستری شهرستان باخرز

دیدار رئیس زندان با رئیس دادگستری شهرستان باخرز

فدایی سرپرست زندان تایباد به همراه مددکاری زندان همزمان با ایام شهادت  حضرت علی (ع) با احمدیان  رئیس دادگستری وحسن نژاد دادستان  شهرستان  باخرز دیدار کردند. در این جلسه اعضای شورای تامین شهرستان نیز حضور داشتند .

در ابتدای این دیدارفدایی ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع)و آرزوی قبولی طاعات و عبادات   گزارشی از وضعیت مددجویان زندان ارائه کرد و اظهار داشت : با مساعدت وهمکاری بیشتر  قضات و تعامل نهاد های نظامی و امنیتی  می توان روند اصلاح وتربیت مجرمان را با شتاب بیشتری پیش برد.

حسن نژاددادستان باخرز نیز ضمن تسلیت این ایام با اشاره به نقش زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم، خاطر نشان ساخت: زندان باید اقتدار وابهت خود را داشته باشدو مکانی بازدارنده و عبرت آموز تلقی گردد.

وی وجودنظم و انضباط را لازمه نظام زندانبانی دانست واعلام داشت : با استقرار نظم وامنیت در زندان ورعایت حقوق شهروندی زندانیان ,اقتدار زندان پابرجا خواهد ماند.

احمدیان رئیس دادگستری باخرز  نیز ضمن تشکر وقدردانی از تلاش و کوشش طاقت فرسای نیروهای زندان افزود: با اجرای سیاستهای جدید قوه قضائیه مشکلات قضایی بسیاری از زندانیان رفع می گردد .

احمدیان  با ابراز رضایت از برگزاری اینگونه جلسات  ،بر لزوم تعامل و ارتباط سازنده مجموعه قضایی  و زندان  و مراجع نظامی و امنیتی تاکید کردواقدامات انجام گرفته  زندان رادر تمام ابعاد را قابل تحسین دانست.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content