اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / روز قدس روز اسلام است

روز قدس روز اسلام است

روز جهانی قدس، توسط امام خمینی به عنوان یک روز رسمی برای حمایت از مردم فلسطین نامگذاری شد؛  امام خمینی در ۱۳ رمضان ۱۳۹۹ق (۱۶ مرداد ۱۳۵۸ش) در پیامی خطاب به مسلمین ایران و جهان، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید و از مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواست برای کوتاه کردن دست دولت اسرائیل و پشتیبانان آن به هم بپیوندند.

امسال اولین روز قدسی است که بدون سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تهران با بیان اینکه من این فرمانده بزرگ را شهید شهید قدس می‌نامم به نقش و ویژگی جایگاه فرمانده شهید سپاه قدس اشاره نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان های خراسان رضوی : پرسنل زندان های استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی وبا توجه به محدودیت های ایجاد شده به واسطه شیوع ویروس کرونا  و در آستانه روز جهانی قدس اقدامات جنایت آمیز رژیم صهیونیستی و دیگر کشورهای حامی آن را محکوم نمودند.

ان شاء الله به زودی آزاد سازی قدس شریف محقق شده و دست اشغالگران آن کوتاه خواهد شد ، همانطور که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به آن اشاره کرد که (خشمی عمیق را در دل مسلمانان نهفته کرده و این خشم در وقت مناسب بر سر صهیونیست‌ها ریخته خواهد شد.)

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content