اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری جلسه تعامل مشترک روسای ادارات زندان و مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان سبزوار

برگزاری جلسه تعامل مشترک روسای ادارات زندان و مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان سبزوار

هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون گسترش فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی در زندان، با حضور روسا و کارشناسان اداره زندان و اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سبزوار به میزبانی اداره زندان برگزار شد.

در راستای پی گیری تفاهم نامه فی مابین اداره زندان سبزوار و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، جلسه مشترکی با حضور روسا و کارشناسان زندان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار و روند برگزاری دوره های آموزشی در زندان و موانع و مشکلات موجود و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

در این جلسه فریدون کارآمد رئیس اداره زندان، با تقدیر و تشکر از همکاری مرکز آموزش فنی حرفه ای ، تعامل و همکاری با مجموعه آموزشی و حرفه آموزی شهرستان را از برنامه های مهم زندان دانست و با اشاره به اهمیت اشتغال مددجویان به عنوان بستری جهت ترک عادات غلط و بازگشت به آغوش خانواده اظهار داشت: بی گمان اشتغال به کار زندانی پایه اصلی اصلاح و باز پروری زندانی است و از آنجا که پیش شرط رسیدن یه یک زندگی شرافتمند داشتن مهارت و یا ایجاد شغل می باشد از همه ظرفیت ها در جهت معرفی مددجویان به مراکز آموزشی و نیز قرارداد با شرکتهای جدید استفاده خواهیم نمود.

وی با اشاره به شرایط روز کشور و آثار ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه افزود: امسال با توجه به وضعیت خاص پیش آمده سعی خواهیم نمود با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمندانه و رعایت دستورالعمل های واصله و همکاری مرکز آموزش فنی حرفه ای کلاس های آموزشی همانند سنوات قبل در محیط زندان به مورد اجراء گذارده شود. تا زندانی در ایام تحمل کیفر با بهره گیری از امکانات آموزشی زندان به تدریج توان فنی و مهارت خود را افزایش دهد تا پس از آزادی از زندان به جهت تخصص و مهارتی که در ایام تحمل کیفر بدست آورده است جذب بازار کار شود.

موسوی رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان نیز ضمن تقدیر از عملکرد خوب فی مابین اداره زندان  سبزوار و مرکز آموزش فنی و حرفه ای در برگزاری دوره های آموزشی، در خصوص برگزاری دوره هایی که در زندان محدودیت مربی نداشته باشد اعلام آمادگی نمود.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content