اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / افتتاح کارگاه های گوهر تراشی و چرم دوزی در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

افتتاح کارگاه های گوهر تراشی و چرم دوزی در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

با حضور طلابکی معاونت سلامت اداره کل زندان های خراسان رضوی و همچنین مطیع معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی  کارگاه های گوهر تراشی و چرم دوزی با دستگاه های مورد نیاز در کانون اصلاح و تربیت راه اندازی شد .

این آئین همزمان با بازدید معاونت سلامت زندان های خراسان رضوی  , مسئولین اشتغال و حرفه آموزی زندانیان خراسان رضوی و همچنین معاونت صنایع دستی اداره میراث فرهنگی و گردشکری خراسان رضوی از مجموعه کارگاهی کانون انجام گردید .

در این کارگاه ها با ظرفیت اشتغال ۵۰ زندانی , آموزش های لازم به زندانیان ارائه میشود و همچنین تولیدات آن در فروشگاههای معتبر سطح شهر عرضه خواهد شد .

معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی بیان کرد :اشتغال زندانیان کانون اصلاح و تربیت از مهم ترین وظایف ما می باشد زیرا این مددجویان در سنین پایین و در اوج خلاقیت های فکری و جسمی می باشند لذا با ایجاد اشتغال و فراگیری یک حرفه برای زندانیان حاضر در کانون می توان زمینه یادگیری و کارکردن را ایجاد کرد تا بعد از آزادی ، زندانی بتواند در جامعه با داشتن یک شغل برای خود و خانواده درآمد زایی نماید .

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content