صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / گرامیداشت هفته قوه قضائیه در زندان سبزوار

گرامیداشت هفته قوه قضائیه در زندان سبزوار

مراسم گرامیداشت هفته قوه قضاییه و همچنین یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی و دیگر شهدای والا مقام ایران اسلامی با حضور فریدون کارآمد رئیس اداره زندان و جمعی از پرسنل در محل نمازخانه اداره برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم رئیس زندان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه بر عدالت گستران عرصه قضا، یاد و خاطره شهید آیت ا… دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش را گرامی داشته و در ادامه در رابطه با سیره، اندیشه و شخصیت شهید دکتر بهشتی سخنان مبسوطی بیان نمودند.

در حاشیه این مراسم دکتر پیمانکار مسئول بهداشت ودرمان زندان نیزضمن تبریک این ایام  و تسلیت شهادت دکتر بهشتی و یاران با وفایش با تقدیر از همکاری موثر همکاران در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان توجه به اقدامات پیشگیرانه را بسیار ضروری دانست و افزود: شرط لازم و کافی جهت شکست کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد. رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باعث قطع شدن زنجیره شیوع کرونا گشته و در نتیجه باعث سیر نزولی آن خواهد شد.

وی  شستشوی مکرر دستها بمدت ۲۰ ثانیه، مصرف مایعات، سرفه کردن در قسمت داخلی آرنج یا دستمال کاغذی و ماندن در خانه در صورت احساس بیماری و حفظ رعایت فاصله اجتماعی (حداقل ۱/۵ متر از دیگران) را مهمترین عامل در قطع زنجیره کرونا نام برد.

در پایان به پاس قدردانی از زحمات و تلاشها ی حسن شمس آبادی تجلیل و قدردانی از وی بعمل آمد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content