صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / درسومین روز ازهفته قوه قضائیه؛ اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی میزبان قضات محاکم انقلاب استان بود

درسومین روز ازهفته قوه قضائیه؛ اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی میزبان قضات محاکم انقلاب استان بود

به مناسبت هفته قوه قضائیه قضات و رؤسای شعبات محاکم انقلاب استان از اردوگاه حرفه­ آموزی و کاردرمانی بازدید و ضمن دیدار با مددجویان مشکلات قضایی آنان را بررسی کردند.

در ابتدای این بازدید هادی اسماعیل­ زادگان  مدیر اردوگاه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: بازدیدهای منظم قضات از اردوگاه و دیدار با زندانیان تأثیرات مهمی در کاهش اطاله دادرسی ها خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور قضات در جمع زندانیان گفت: حضور قضات در جمع زندانیان علاوه بر جنبه های مثبت روحی و روانی در راستای تکریم شخصیت آنان، می تواند در اعطای امتیازات مختلف و حتی تسریع در روند صدور احکام موثر باشد.

مدیر اردوگاه نتیجه حضور قضات را آشنایی با محیط و وضعیت نگهداری مددجویان و آگاهی از درخواست های آنان و ارائه راهکارهای لازم در راستای کاهش حبس دانست و تسهیلات قضایی را در فرآیند بازپروری مددجویان موثر توصیف کرد.

اسماعیل  زادگان خاطر نشان کرد:  امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده  این روند تا پایان سال به طور مستمر ادامه داشته باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار مقامات قضایی نیز آمادگی خود را جهت استفاده از تاسیسات قضایی اعم از آزادی مشروط، تعلیق مجازات و … در راستای کاهش جمعیت کیفری اردوگاه اعلام کردند و خدمات ارائه شده به مددجویان در حوزه های اشتغال، مشاوره، اصلاحی، تربیتی، بهداشتی و… را بسیار مطلوب دانسته و از زحمات مدیر و پرسنل اردوگاه تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content