صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیر اردوگاه استان با نماینده ولی فقیه در چناران دیدار و گفتگو کرد

به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیر اردوگاه استان با نماینده ولی فقیه در چناران دیدار و گفتگو کرد

به مناسبت هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان به همراه جمعی از مسؤولین با نماینده ولی فقیه در شهرستان چناران دیدار و گفتگوکردند.

در ابتدای این دیدار هادی اسماعیل ­زادگان مدیر اردوگاه گزارش جامعی از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی در سال ۹۸ و سه ماهه اول سال جاری در حوزه‏هاي مختلف اصلاحی، تربیتی، اشتغال، قضایی، کاهش جمعیت کیفري مددجویان و مقابله با کرونا ارائه و در ادامه اظهار داشت: در طی چند ماه گذشته که کشور درگیر بیماری کرونا بود و بسیاری از دستگاه ها و سازمانها و ادارات تعطیل بودند پرسنل خدوم و زحمتکش اردوگاه بصورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی بودند و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نبودند.

حجت الاسلام و المسلمین تاجی امام جمعه چناران نیز ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت ال… دکتر بهشتی با ابراز خرسندی از فعالیت­ها و برنامه های صورت گرفته، از عملکرد اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی در سال گذشته تقدیر و تشکرکرد.

حجت الاسلام تاجی در ادامه اظهار داشت: انقلابی بودن و جهادی عمل کردن ۲ ویژگی بسیار مهم شهید بهشتی بود که امروز باید همه این ویژگی ها را در خود رشد دهیم.

امام جمعه چناران کار زندانبانی را امری مهم در جهت اصلاح، تربیت و مهیاکردن زمینه بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش خانواده توصیف کرد و از زحمات کلیه خدمتگزاران عرصه اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر نمود.

حجت الاسلام تاجی در پایان این دیدار ابراز امیدواری کرد  با گسترش فعالیت­های فرهنگی در جامعه، سطح جرم و بازگشت مجدد به زندان ها کاهش یابد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content