اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / تقدیر از همسران پرسنل ساعی زندان های خراسان رضوی در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

تقدیر از همسران پرسنل ساعی زندان های خراسان رضوی در كانون اصلاح وتربيت خراسان رضوی

به منظور قدردانی از تلاشها  و احساس مسئولیت کاری  پرسنل زندان های استان  همزمان با ایام دهه کرامت با حضورجمشیدی مدیرکل زندان های خراسان رضوی , حجه الاسلام لزگی ریاست اداره فرهنگی و تربیتی و همچنین عبدی مدیر زندان مشهد و با حضورجمعی از پرسنل ساعی و زحمت کش زندان های خراسان رضوی به همراه خانواده هایشان مراسمی تحت عنوان تجلیل از زحمات آنان و همچنین همسران فداکارشان در کانون اصلاح و تربیت  برگزار گردید .

در این مراسم که در محل باغ کانون اصلاح و تربیت انجام شد، جمشیدی بهره مندی ایران اسلامی از وجود با برکت امام رئوف و خواهر گرامیشان حضرت فاطمه معصومه (س) را موجب توسعه تشیع و برکات اجتماعی دانست .

مدیر کل زندان های خراسان رضوی پرسنل شاغل در زندان ها را رکن اساسی برقراری نظم و امنیت پایدار در زندان ها برشمرد و افزود : در سایه ایجاد امنیت در زندان می توان زیر ساخت و بستر اجرای سایر برنامه های اصلاحی و تربیتی را فراهم ساخت .

وی خاطر نشان کرد :  وجود روحیه بالا و خستگی ناپذیر پرسنل زندان ها  مدیون و مرهون زحمات همسران و خانواده هایشان می باشد.

گفتنی است در این مراسم میرسیستانی معاونت کانون ضمن قدردانی ازحضور مسئولین اداره کل خاطر نشان کرد :

دهه کرامت فرصتی شد تا از تلاش و کوشش پرسنل زندان های خراسان رضوی و همچنین از خدمات و از خودگذشتگی های خانواده ایشان تجلیل شود .

در این مراسم تعدادی از همسران پرسنل ساعی و خدوم زندان های استان از دستان مدیر کل زندان های استان هدایایی را دریافت نمودند .

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content