اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دادستان گلبهار در رأس هیأتی قضایی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان بازدید کرد

دادستان گلبهار در رأس هیأتی قضایی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان بازدید کرد

به مناسبت هفته قوه قضاییه دادستان گلبهار در رأس هیأتی قضایی از  اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان خراسان رضوی بازدید کرد.

در ابتداي  این بازدید هادی اسماعیل ­زادگان مدیر اردوگاه استان ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد خاطره شهید مظلوم آیت اله دکتر بهشتی و یارانش به بیان گزارش مبسوطی از فعالیتهای بخش های مختلف اردوگاه پرداخت و در ادامه پیرامون مسائل قضایی به گفتگو پرداختند.

هیأت قضایی در ادامه با حضور در اندرزگاه­ها از نزدیک با روند انجام برنامه هاي بازپرورانه و نگهداري محکومین آشنا شدند. سپس در دیداری با مددجویان حوزه قضایی خود و استماع عرایض حضوري درخواست های قضایی آنان را بررسی کردند.

در حاشیه این دیدار مدیر اردوگاه نیز خاطر نشان کرد: دیدارهاي حضوری قضات با مددجویان در رسیدگی سریعتر به مشکلات و کاهش آسیب هاي روحی مددجویان کمک شایانی خواهد کردکه بحمدا…  همکاري خوبی بین اردوگاه و مجموعه هاي قضایی برقرار است که جاي تقدیر و تشکر از دلسوزي و همت مسئولین قضایی دارد.

دادستان گلبهار در پایان این بازدید وضع موجود را بسیار مطلوب ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون همت و تلاش شبانه روزي مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کرد.

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content