اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / به مناسبت هفته قوه قضائیه و با حضور دادستان و رئیس دادگستری شهرستان از ایثارگران و بازنشستگان اداره زندان تربت حیدریه تجلیل شد

به مناسبت هفته قوه قضائیه و با حضور دادستان و رئیس دادگستری شهرستان از ایثارگران و بازنشستگان اداره زندان تربت حیدریه تجلیل شد

انتظاری مدیر زندان تربت حیدریه در این مراسم  با تقدیر از کارکنان رزمنده و فرزندان و منصوبین  معظم شهدا و جانبازان گفت: امنیت کنونی جامعه را مرهون و مدیون خون شهدا و ایثار رزمندگان اسلام می دانیم .

وی اظهار داشت :  زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و بر این اساس باید مکتب و سیره شهدا را در جامعه نهادینه کرد.

انتظاری افزود : ارگان ما ارگانی انقلابی است و ماموریت بسیار سنگینی دارد ، بنابراین باید تلاش تمام همکاران  در جهت اهداف سازمان باشد و شما به عنوان خانواده صبور ایثار گر باید برای دیگران الگو باشید .

مدیر زندان تربت حیدریه در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات بازنشستگان این اداره  گفت: امروز اگر شاهد کارهای مهم و بزرگ در مجموعه زندان هستیم بخاطر تلاش موثر سالهای گذشته شماست.

وی افزود: بازنشستگان افرادی هستند که ۳۰ سال از گرانبها‌ترین سال های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده اند.

انتظاری بیان داشت ، اینکه بازنشستگی پایان کار نیست وهمواره نیازمند همفکری عزیزان بازنشسته هستیم که با کوله باری از تجربه همواره راه گشای فعالیت های سایر کارکنان هستند .

انتهای پیام./

درباره روابط عمومی

Skip to content